Prinses Margriet en Pieter van Vollenhoven laten zich inenten
15 januari 2021 · 09:22
Update: 5 juni 2025 · 10:45
Prinses Margriet (77) en prof mr Pieter van Vollenhoven (81) zullen zich, wanneer ze aan de beurt zijn, laten vaccineren tegen het coronavirus. Dat is desgevraagd vanuit Apeldoorn bevestigd aan het ANP. Eerder was al bekend dat prinses Beatrix, koning Willem-Alexander en koningin Máxima zich zullen laten inenten.
De Oranjes zullen zich echter niet voor de camera laten vaccineren zoals bijvoorbeeld donderdag de Jordaanse koning Abdullah en zijn zoon kroonprins Hoessein deden en eerder ook koning Salman van Saudi-Arabië. De Rijksvoorlichtingsdienst liet weten dat er ook geen mededeling komt wanneer de prikken zijn gezet.
Zo’n mededeling kwam er in Groot-Brittannië wel toen koningin Elizabeth (94) en prins Philip (99) werden gevaccineerd. Ook Denemarken en Noorwegen hebben melding gemaakt van de inenting van respectievelijk koningin Margrethe (80), en koning Harald (83) en koningin Sonja (83). Het Zweedse hof liet woensdag weten dat koning Carl Gustaf (74) en koningin Silvia (77) netjes wachten tot ze aan de beurt zijn.
bron: ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Lekker kijken: de mooiste foto's van Prinsjesdag
Prinsjesdag
Lekker kijken: de mooiste foto's van Prinsjesdag
- Koninklijke familie sluit Prinsjesdag af op balkon Paleis Noordeinde
Prinsjesdag 2025
Koninklijke familie sluit Prinsjesdag af op balkon Paleis Noordeinde
- Dít dragen de koningin en prinsessen op Prinsjesdag 2025
Mode
Dít dragen de koningin en prinsessen op Prinsjesdag 2025