Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Elizabeth en Philip op de bruiloft van Eugenie, 2018.

Queen en prins Philip bedroefd over orkaan Eta

10 november 2020 · 09:23

Update: 5 juni 2025 · 10:13

Koningin Elizabeth en prins Philip staan maandag stil bij de orkaan Eta. In een persbericht laten ze weten "erg bedroefd" te zijn door de verwoesting veroorzaakt door Eta, die inmiddels is afgezwakt naar een tropische storm.

"Onze gebeden en gedachten zijn bij hen die gewond zijn geraakt of overleden zijn, en bij iedereen wier huis of leven geraakt is," laten Elizabeth en Philip weten, die momenteel de tweede lockdown in Engeland doorbrengen in Windsor Castle.

Tientallen mensen zijn in Midden-Amerika om het leven gekomen door Eta. Duizenden mensen zijn dakloos geraakt door overstromingen in Nicaragua, Honduras en Guatemala. In de landen zijn ook veel huizen, wegen en bruggen beschadigd door de harde wind en hevige regenval. Momenteel ligt het systeem tussen Cuba en Florida met maximaal windkracht 10 en windstoten van ruim 100 kilometer per uur.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalElizabeth Alexandra Mary
Elizabeth Alexandra Mary

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.