Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Schattig! Jacques en en Gabriella delen kerst­ca­deau­tjes uit aan kinderen

17 december 2021 · 09:29

Update: 28 november 2024 · 12:15

De tweeling Jacques en Gabriella van Monaco heeft dit jaar geholpen bij het jaarlijkse kerstfestijn op het paleis in de dwergstaat. De onlangs zeven jaar geworden kinderen van prins Albert en zijn vrouw Charlène deelden samen met hun tante Stéphanie en haar kinderen Louis Ducruet en Camille Gottlieb cadeautjes uit aan kinderen uit het vorstendom.

Voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar was er deze middag bij het paleis van de Monegaskische vorsten van alles te beleven. Terwijl er kerstliederen klonken, konden de kinderen genieten van jongleurs, een vuurspuwer en elfenacrobaten. Ook de kerstman ontbrak niet. Op foto's van het festijn die het paleis donderdag op Instagram deelde, is te zien dat ook de koninklijke tweeling met de kerstman op de foto is gegaan.

Lees verder onder de foto's.

Het uitdelen van kerstcadeaus aan kinderen op de binnenplaats van het koninklijk paleis in Monaco is traditie. Elk jaar zetten weer andere royals zich hier in aanloop naar Kerstmis voor in. In 2019 deelden Albert en Charlène de cadeautjes uit.

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalJacques Honoré Rainier Grimaldi
Jacques Honoré Rainier Grimaldi
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalGabriella Thérèse Marie Grimaldi
Gabriella Thérèse Marie Grimaldi

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.