Schattig! William en Catherine verwelkomen nieuwe pup
25 januari 2021 · 09:58| Leestijd:1 min
Update: 5 juni 2025 · 10:26
William en Catherine hebben de familie een stukje uitgebreid. Nadat twee maanden geleden hun hond Lupo overleed, is er nu een nieuwe Cocker Spaniël in de familie verwelkomd.
"De nieuwe pup is zo schattig en het hele gezin is er gek op", vertelt een vriend van het stel aan The Mail on Sunday. "Ze waren er kapot van toen Lupo overleed, zoals elke hondenbezitter zal begrijpen. Ze hoopten dat een jongere hond Lupo wat gezelschap en energie zou geven."
Het acht maanden oude hondje was een cadeau van Catherine's broer, James Middleton, en kwam vlak voor het overlijden van Lupo bij de familie in Anmer Hall, het huis van de familie in Norfolk.
Meest gelezen
- Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over Kanjerketting
Heroes
Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over Kanjerketting
- Subtiele kledingwissel van koningin Mathilde op tweede dag staatsbezoek
🇧🇪🤝🇮🇹
Subtiele kledingwissel van koningin Mathilde op tweede dag staatsbezoek
- Zó gaat prins Constantijn vandaag zijn verjaardag vieren
Jarige prins 🎈
Zó gaat prins Constantijn vandaag zijn verjaardag vieren
Lees ook
- Koning Charles bidt met de paus en dat heeft een Britse vorst al 500 jaar niet gedaan
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Koning Charles bidt met de paus en dat heeft een Britse vorst al 500 jaar niet gedaan
- Britse koningshuisdeskundige over historisch bezoek aan Vaticaanstad: "Het is heel passend voor koning Charles"
Achterklap
Britse koningshuisdeskundige over historisch bezoek aan Vaticaanstad: "Het is heel passend voor koning Charles"
- De gestolen kroonjuwelen uit het Louvre zijn gedragen door déze koninginnen
Historie
De gestolen kroonjuwelen uit het Louvre zijn gedragen door déze koninginnen