
Scheiding oudste kleinzoon Elizabeth rond
15 juni 2021 · 09:30| Leestijd:1 min
Update: 5 juni 2025 · 11:30
Peter Phillips en zijn ex-vrouw Autumn hebben een verklaring gedeeld over hun scheiding. De oudste kleinzoon van de Britse koningin Elizabeth laat weten dat de echtscheiding afgerond is en dat ze tot een overeenkomst zijn gekomen. "We zijn blij om te kunnen zeggen dat alles vriendschappelijk is afgerond", aldus de twee.
Peter was 12 jaar getrouwd met de Canadese Autumn. Nu de scheiding afgehandeld is, vragen de twee om rust voor de familie voor "een nieuw hoofdstuk in ons leven".
Peter was de eerste van Elizabeths kleinkinderen die trouwde. Na een tijdje te hebben samengewoond, huwden Peter en Autumn in 2008 in de Saint George’s Chapel in Windsor. De zoon van prinses Anne en Autumn hebben samen twee dochters, Savannah (10) en Isla (9).
De scheiding van Peter en Autumn kwam niet als een verrassing voor de Britse koninklijke familie. Peter had het nieuws al in 2019 aan zijn grootmoeder Queen Elizabeth verteld.
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Lees ook
- Royals reageren geschokt op aanslag Sydney: 'Onvoorstelbaar'
Nieuws
Royals reageren geschokt op aanslag Sydney: 'Onvoorstelbaar'
- Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Mode 👗
Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
- Kerst op Sandringham: een terugblik op voorgaande jaren
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
Kerst op Sandringham: een terugblik op voorgaande jaren





