Navigatie overslaan
NPO Start
ARNHEM - Prof. mr. Pieter van Vollenhoven woont in de Eusebiuskerk de 75e herdenking van de Slag om Arnhem bij. ANP ROYAL IMAGES PIROSCHKA VAN DE WOUW.

Van Vollenhoven noemt inauguratie Biden ‘in­druk­wek­kend’

21 januari 2021 · 09:17

Update: 5 juni 2025 · 10:47

Pieter van Vollenhoven heeft genoten van de inauguratie van Joe Biden, de kersverse president van de Verenigde Staten. De man van prinses Margriet noemde de inwijding woensdag “indrukwekkend en inspirerend”.

“Ik vond de beëdiging van de 46e President van America Joe Biden indrukwekkend en inspirerend”, schrijft de oud-voorzitter van de Onderzoeksraad voor Veiligheid op Twitter.

Joe Biden werd woensdag om 12.00 uur lokale tijd in Washington benoemd tot president. Hij is de opvolger van Donald Trump, die niet aanwezig was bij de inwijding van zijn opvolger.

Vanwege de coronacrisis was de inauguratie van Biden zonder publiek. Wel waren er genodigden, onder wie de oud-presidenten Bill Clinton, George Bush en Barack Obama.

Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.