
Verdrietig nieuws: prinses Margarita kondigt scheiding aan
20 februari 2023 · 12:25| Leestijd:2 min
Update: 28 november 2024 · 13:51
Margarita de Bourbon de Parme en haar man Tjalling ten Cate zijn na zestien jaar uit elkaar. Dat heeft het voormalig koppel maandag bekendgemaakt. De 50-jarige prinses, de oudste dochter en het tweede kind van prinses Irene en Carlos, en haar man zijn "in vriendschap" uit elkaar gegaan.
"Enige tijd geleden hebben wij gezamenlijk en in vriendschap besloten om uit elkaar te gaan. Na een prachtige tijd van ruim zestien jaar samen, waarin wij lief en leed hebben gedeeld, zal ieder van ons nu een eigen weg gaan", laten ze weten. "Tegelijkertijd zullen wij altijd samen een pad blijven bewandelen als vrienden en liefdevolle ouders van onze twee prachtige dochters." Samen hebben Margarita en Tjalling twee kinderen: Julia (2008) en Paola (2011).
De twee vragen iedereen om het gezin "tijd en rust te gunnen om aan de nieuwe situatie te wennen" en laten weten niet in te gaan op verdere vragen over het onderwerp.
Lees verder onder het Instagram bericht.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Van 2001 tot 2006 was Margarita getrouwd met Edwin de Roy van Zuydewijn. Het paar kwam in 2003 flink onder de aandacht door de zogenoemde Margarita-affaire. Margarita en Edwin hingen de vuile was van de Oranjes buiten en beweerden dat zij waren afgeluisterd, onder meer op de kamer van toenmalig RVD-baas Eef Brouwers. De AIVD kon later met succes aantonen dat er geen sprake was van afluisteren.
ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
Kerst 🎄
Kerst met de Oranjes: je kunt de koninklijke familie zomaar tegenkomen in de kerk
- Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Dit zie je in de uitzending 📺
Kerst met de royals en het staatsbezoek uit Finland
Lees ook
- Zó dek je een kersttafel met koninklijke allure
Kerst 🎄
Zó dek je een kersttafel met koninklijke allure
- Uit het archief: prinsessen Beatrix, Margriet, Irene en Christina spelen het kerstverhaal
Kerst 🎄
Uit het archief: prinsessen Beatrix, Margriet, Irene en Christina spelen het kerstverhaal
- Rood, groen en goud: koninklijke mode-inspiratie voor de feestdagen
Mode 👗
Rood, groen en goud: koninklijke mode-inspiratie voor de feestdagen





