Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Video: Koningin Mathilde verliest schoen

28 november 2016 · 14:25

Update: 27 mei 2025 · 17:42

De steentjes op de Dam vormden maandagmiddag een extra uitdaging voor de Belgische koningin Mathilde.

Bij de wandeling naar het Nationaal Monument voor de kranslegging bleef haar hak haken achter een van de vaak besproken en vervloekte sierstenen die niet alleen hoog gehakte koninginnen voor problemen stellen. Koning Filip zorgde voor extra ondersteuning van zijn echtgenote door haar vanaf het paleis een arm te geven. De misstap bleef dan ook zonder gevolgen.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMathilde Marie Christine Ghislaine d'Udekem d'Acoz
Mathilde Marie Christine Ghislaine d'Udekem d'Acoz

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.