Video: Máxima bij conferentie voor geestelijke gezondheid
8 oktober 2019 · 16:27
Update: 27 mei 2025 · 19:45
Net als Willem-Alexander was ook Máxima dinsdag in Amsterdam. De koningin was samen met prinses Mabel aanwezig bij de Conferentie voor Mental Health and Psychosocial Support in het Koninklijk Instituut voor de Tropen.
Máxima luisterde er naar deskundigen, beleidsmakers, politici en ervaringsdeskundigen uit crisissituaties die spraken over de psychische impact van oorlog, geweld en natuurrampen. Na afloop van de internationale conferentie sprak de koningin met vertegenwoordigers van ngo’s en zorgverleners over de noodzaak van mentale en psychosociale zorg in crisissituaties en -gebieden.
De tweedaagse conferentie, die maandag begon, is georganiseerd door de minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Sigrid Kaag. Het evenement is onderdeel van een serie internationale conferenties waarin het belang van geestelijke gezondheidszorg centraal staat.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Lees ook
- Leuk! Koningin Máxima en prinses Ariane juichen Oranje Leeuwinnen toe
Leuk! Koningin Máxima en prinses Ariane juichen Oranje Leeuwinnen toe
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Wat is jouw favoriet? Praat mee over koninklijke mode
Wat is jouw favoriet? Praat mee over koninklijke mode