Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start

Video: Vorstelijke fan Patrick organiseert eigen Oranjebeurs

5 mei 2019 · 08:04

Update: 27 mei 2025 · 19:34

In de online serie 'Vorstelijke Fans' gaan we op bezoek bij royaltyfans en koningshuisverzamelaars. Van vingerhoedjes en mokken tot aan gouden borden en bedankkaartjes van de royals zelf. Piet, Willemijn, Patrick en Dennis en Ron vertellen over hun royale hobby en nemen je mee in de wereld van de Oranjeverzamelaars.

Op het eerste gezicht zul je het misschien niet verwachten, maar Patrick is een echte royalty-liefhebber. Naast het verzamelen van allerlei pronkstukken, zoals lepeltjes en biscuit beeldjes, organiseert Patrick ook een Oranjebeurs! Eén van zijn favoriete items is het bijzondere cadeautje dat leerlingen in 1938 kregen ter ere van de geboorte van prinses Beatrix. Benieuwd wat dat is? Maak kennis met Patrick en hij vertelt je alles over zijn koninklijke hobby.

Volgende week zondag is alweer de laatste aflevering van de serie 'Vorstelijke Fans'. De heren Dennis en Ron sluiten af. Zij delen niet alleen de liefde samen, maar ook dezelfde hobby. Inmiddels staat hun huis vol met een bijzondere verzameling gericht op koningin Wilhelmina. Houd de website en socials in de gaten!

Benieuwd hoe het de verzamelaars onlangs verging op de Oranjebeurs in Buren? Klik dan hier.

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.