Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Wat lief! Jarige Stéphanie op de foto met Charles

18 februari 2021 · 08:11

Update: 28 november 2024 · 15:44

Het is vandaag feest in Luxemburg! Erfgroothertogin Stéphanie, de echtgenote van erfgroothertog Guillaume, wordt vandaag 37 jaar. Daarom ging ze op de foto...mét zoontje Charles!

Voor haar 37e verjaardag deelt het hof nieuwe portretten van Stéphanie.

Via Instagram deelde het Luxemburgse hof de reeks nieuwe foto's. Daarop is te zien hoe Stéphanie op de bank zit, samen met haar zoontje. Charles werd vorig jaar op 10 mei geboren en is nu dus zo'n acht maanden oud.

"Alles Guddes fir de Gebuertsdag", staat geschreven bij de Instagram-post in Luxemburgs dialect, wat van harte gefeliciteerd met uw verjaardag betekent.

Samen met haar zoontje prins Charles.

Sinds de geboorte van Charles zijn er meer leuke foto's gemaakt van moeder en zoon samen. Bekijk ze hieronder!

Foto's: @Cour-Grand Ducale

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalStéphanie Marie Claudine Christine de Lannoy
Stéphanie Marie Claudine Christine de Lannoy

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.