William naar drive-inbioscoop in Landrover van opa Philip
27 mei 2021 · 11:03
Update: 5 juni 2025 · 11:28
Prins William en zijn vrouw Catherine hebben maandag gebeld met Cruella-actrices Emma Stone en Emma Thompson. Dat deden ze vlak voordat ze naar een drive-inbioscoop gingen, waar de film werd gedraaid. De beelden van het gesprek werden woensdag gedeeld.
"Wat leuk om je te zien, lieverd", begint de 62-jarige Thompson het videogesprek met William. In het gesprek bedanken William en Catherine de actrices, omdat de film twee dagen voor de première speciaal voor zorgmedewerkers werd gedraaid.
Tijdens het gesprek ging het ook over de opnames van de film. De 32-jarige Stone vertelt dat ze ook een scène hebben opgenomen voor Buckingham Palace, waarbij ze op een motor rijdt. "We hadden je moeten tegenhouden", zegt William lachend. "Dat is echt heel gevaarlijk." Daar stemt Stone lachend mee in. "Ik weet het. Ik kwam er gewoon mee weg, hoe bijzonder."
Woensdag ging het stel naar de drive-inbioscoop. Dat gebeurde in een bijzondere auto: een Land Rover van prins Philip. De opa van William overleed op 9 april. Hij werd 99 jaar.
William en Catherine zijn op rondreis door Schotland en bezoeken meerdere plaatsen en organisaties. Donderdag is hun laatste dag.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Heerlijk wegzwijmelen bij de mooiste trouwjurken door de jaren heen
Heerlijk wegzwijmelen bij de mooiste trouwjurken door de jaren heen
- Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
- Lekker kijken: 12x de mooiste galajurken van koningin Máxima
Lekker kijken: 12x de mooiste galajurken van koningin Máxima
Lees ook
- Lady Marina Windsor is verloofd: dit wil je weten over deze aanstaande bruid
Lady Marina Windsor is verloofd: dit wil je weten over deze aanstaande bruid
- Catherine, de prinses van Wales liet verstek gaan bij Royal Ascot (en wel om déze reden)
Catherine, de prinses van Wales liet verstek gaan bij Royal Ascot (en wel om déze reden)
- Buitenechtelijke dochter prins Albert duikt op bij rode loper-evenement Monaco
Buitenechtelijke dochter prins Albert duikt op bij rode loper-evenement Monaco