De weergave van deze video vereist jouw toestemming voor social media cookies.
William verrast ambassadeurs van Week tegen pesten
20 november 2020 · 16:38
Update: 2 juni 2025 · 09:38
Een grote verrassing voor de Britse ambassadeurs van de Week tegen pesten. Tijdens een onlinegesprek belde ook prins William even in. Met hen sprak hij over het helpen van kinderen die gepest worden als je zelf ook ooit gepest werd.
De ambassadeurs wisten vooraf niet dat ook de Hertog van Cambridge bij het gesprek zou aanschuiven. "Het is altijd fijn als niemand je vertelt met wie je gaat praten, anders kunnen er allerlei verwachtingen ontstaan", grapt William, die in het gesprek enthousiast wordt onthaald. "Dus het spijt me als ik iemand anders ben dan jullie hadden verwacht."
In het gesprek praten de ambassadeurs over hun persoonlijke ervaringen. "Dat is veel om mee te leven, die stress, die angst, die druk. Dat is vreselijk voor je", zegt hij tegen van een van de ambassadeurs die over cyberpesten vertelt.
De organisatie die de week organiseert, de naar prins Williams moeder vernoemde Diana Award, biedt gepeste kinderen onder andere coaching en een luisterend oor. William sluit zijn gesprek daarom af met een woord van dank. "Ik ben heel dankbaar dat er dappere, jonge mensen zoals jullie op de wereld zijn die opstaan tegen onrecht, racisme en pesten."
Bron: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
Wil je zien
Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder