Zien: Weer een nieuwe coupe voor Charlène
10 februari 2021 · 14:05
Update: 28 november 2024 · 12:18
Van prinses Charlène van Monaco weten we dat ze uitblinkt in de meest creatieve kapsels. Gisterenavond was ze samen met prins Albert bij de opening van een rugbytoernooi... mét een nieuw kapsel!
Op foto's die het vorstendom van Monaco heeft gedeeld is te zien dat de prinses kort is geknipt en naar de zijkant is gekamd. De zijkant van haar kapsel is opgeschoren. Hiermee verscheen ze in december voor het eerst in het openbaar. Maar nu heeft ze dus weer een nieuwe variatie op haar kapsel bedacht!
Rugby spelen
Het paar opende gisteren het Monaco Sevens rugbytoernooi. Er waren toespraken en zelf passte het stel ook een rugbybal naar elkaar. Het toernooi vindt in juni plaats en dit zal ook de kwalificatie zijn voor de Olympische Spelen van Tokio. De twee beste damesploegen en de beste herenploeg mogen naar Japan om hun rugbykunsten te tonen.
Wil je alle andere kapsel van Charlène bewonderen? Onlangs hebben wij ze allemaal op een rijtje gezet. Bekijk ze via onderstaande knop!
Foto's: Palais Princier de Monaco
Meest gelezen
- Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
- Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
- Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Lees ook
- Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
- Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
- Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep
Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep