Zien: Weer een nieuwe coupe voor Charlène
10 februari 2021 · 14:05
Update: 5 juni 2025 · 10:26
Van prinses Charlène van Monaco weten we dat ze uitblinkt in de meest creatieve kapsels. Gisterenavond was ze samen met prins Albert bij de opening van een rugbytoernooi... mét een nieuw kapsel!
Op foto's die het vorstendom van Monaco heeft gedeeld is te zien dat de prinses kort is geknipt en naar de zijkant is gekamd. De zijkant van haar kapsel is opgeschoren. Hiermee verscheen ze in december voor het eerst in het openbaar. Maar nu heeft ze dus weer een nieuwe variatie op haar kapsel bedacht!
Rugby spelen
Het paar opende gisteren het Monaco Sevens rugbytoernooi. Er waren toespraken en zelf passte het stel ook een rugbybal naar elkaar. Het toernooi vindt in juni plaats en dit zal ook de kwalificatie zijn voor de Olympische Spelen van Tokio. De twee beste damesploegen en de beste herenploeg mogen naar Japan om hun rugbykunsten te tonen.
Wil je alle andere kapsel van Charlène bewonderen? Onlangs hebben wij ze allemaal op een rijtje gezet. Bekijk ze via onderstaande knop!
Foto's: Palais Princier de Monaco
Meest gelezen
- Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
Dutch Grand Prix
Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
Kijkersvraag
Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
- Van haarband tot wijnrank: de diademen van koningin Rania
Juwelen uitgelicht
Van haarband tot wijnrank: de diademen van koningin Rania
- Het liefdesverhaal van prins Constantijn en prinses Laurentien
Het liefdesverhaal van prins Constantijn en prinses Laurentien