10 jaar geleden: Het burgerlijk huwelijk van Albert en Charlène
1 juli 2021 · 08:00
Update: 5 juni 2025 · 12:13
Vandaag is het precies 10 jaar geleden dat prins Albert van Monaco en prinses Charlène elkaar het ja-woord gaven voor het burgerlijk huwelijk.
Op 1 juli 2011 vond het burgerlijk huwelijk plaats in de troonzaal van het prinselijke paleis. De bijeenkomst werd geleid door Philippe Narmino, destijds voorzitter van de Raad van State. Er waren zo'n 80 mensen bij aanwezig. In de avond wordt er in Port Hercule, de haven van Monaco een licht-en geluidshow gegeven.
Charlène droeg tijdens deze ceremonie een ensemble van Chanel, ontworpen door Karl Lagerfeld. Het bestond uit een wijde broek van zachte stof en een bijpassend colbert. Lagerfeld zou de kleur later 'Charlène-bleu' noemen.
Kijk en geniet na van deze mooie foto's! Morgen zie je nog veel meer mooie foto's van het kerkelijk huwelijk van Albert en Charlène.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank