Aftellen maar! Nieuwe datum Invictus Games is bekend
7 april 2021 · 09:56
Update: 28 november 2024 · 17:28
De Invictus Games worden volgend jaar van 16 tot en met 22 april in Den Haag gehouden. Het internationale sportevenement voor fysiek en mentaal gewonde militairen kon dit jaar voor de tweede keer niet doorgaan vanwege de coronacrisis.
Het evenement zou oorspronkelijk al in 2020 worden gehouden in het Zuiderpark in Den Haag. Vanwege de coronapandemie werd het evenement verplaatst naar eind mei van dit jaar, maar ook die datum bleek niet haalbaar.
De Invictus Games, die om de twee jaar plaatsvinden, zijn een initiatief van de Britse prins Harry. De eerste editie was in 2014 in Londen.
Harry en zijn vrouw Meghan maken voor Netflix een documentaireserie over de Invictus Games. De serie heet Heart of Invictus en volgt atleten die zich opmaken voor de komende editie van het sportevenement. Wanneer de docuserie verschijnt is nog niet bekendgemaakt.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
- Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
- Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Lees ook
- Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
Nieuwe foto’s: prinses Ariane rondt haar examens af in Italië
- Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
Het drama van Mayerling: kroonprins Rudolf stierf samen met zijn maîtresse
- Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep
Dit zei prins Harry toen Meghan op hun bruiloft naar het altaar liep