Navigatie overslaan
Uitgelichte afbeelding

Edward en Sophie gaan op bezoek bij Albert en Charlène

🇲🇨-🇬🇧

vandaag · 16:15| Leestijd:2 min

Update: vandaag · 16:55

Onder het mom van 'nu we er toch zijn' brachten de hertog en hertogin van Edinburgh op maandag een bezoek aan het paleis van Monaco. Daar ontvingen prins Albert en prinses Charlène hen hartelijk in hun vorstendom.

Galadiner in Monaco

Prins Edward en Sophie, de hertogin van Edinburgh waren dit weekend in Monaco, want in de Yacht Club werd een galadiner georganiseerd voor de Duke of Edinburgh's International Award. De gelijknamige liefdadigheidsinstelling biedt jongeren ondersteuning bij het vinden van hun doel, plek en passie in de wereld. Prins Philip richtte het initiatief in 1956 op. Na zijn overlijden zette prins Edward het gedachtegoed van zijn vader voort als voorzitter en Sophie als ambassadeur.

Ontmoeting met Albert en Charlène

Nu Edward en Sophie tóch al in Monaco waren, plakten de twee er gelijk een bezoek aan prins Albert en prinses Charlène aan vast. Op het prinselijk paleis ging het viertal op de foto om de ontmoeting vast te leggen. Volgens het Monegaskische hof werd de rendez-vous omschreven als één "met respect, vriendschap en warme gesprekken".

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Beeld: ANP / Instagram @palaisprincierdemonaco

Blauw Bloed - TV

Dit artikel hoort bij het programma

Blauw Bloed - TV

Blauw Bloed - TV

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.