Camilla niest zich suf
23 juni 2021 · 13:47
Update: 5 juni 2025 · 12:12
Camilla heeft dit jaar veel last van hooikoorts. Dat vertelde de hertogin van Cornwall tijdens een voorleessessie in het St. James' Park in Londen aan de voorzitter van het National Literacy Trust, een organisatie die die zich inzet voor alfabetisering in het Verenigd Koninkrijk.
De echtgenote van prins Charles was aanwezig bij de opening van de 'verhalenwandeling' die is opgezet rond de CoExistence-tentoonstelling van honderd levensgrote standbeelden van olifanten in het Londense park. De hertogin las verschillende kinderverhalen over olifanten voor aan Britse scholieren, maar had tijdens de voordracht last van hooikoorts. Camilla liet weten onder meer branderige ogen te hebben.
Met de tentoonstelling en de voorleessessie wordt aandacht gevraagd voor het dreigende uitsterven van de olifant. De hertog en hertogin van Cornwall hebben zelf ook vier levensgrote standbeelden van olifanten in hun achtertuin staan en hebben zich al eerder ingezet voor het voortbestaan van de olifant.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
Prins Gabriël zou volgens een Belgisch decreet niet mogen trouwen met prinses Amalia
- Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
Verrassing! Prinses Amalia woont NAVO-top diner bij met koningspaar
- Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Gravin Zaria is jarig, maar wat weten we over deze 19-jarige royal?
Lees ook
- De drie prinsessen zijn net als andere zussen: "We kijken een film samen op de bank"
De drie prinsessen zijn net als andere zussen: "We kijken een film samen op de bank"
- Prinses Amalia gaat na de zomer déze opleiding doen
Prinses Amalia gaat na de zomer déze opleiding doen
- Lekker kijken: de mooiste foto's van het zomerse fotomoment van 2025
Lekker kijken: de mooiste foto's van het zomerse fotomoment van 2025