Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Heeft prinses Charlène opnieuw de schaar in haar lokken gezet?

28 oktober 2024 · 15:00

Update: 28 oktober 2024 · 15:00

We weten inmiddels dat prinses Charlène graag experimenteert met haar kapsels. Afgelopen weekend leek het weer even zover te zijn. Heeft zij opnieuw de schaar in haar lokken gezet of lijkt dit alleen maar zo?

De Monegaskische prinses Charlène was zaterdag bij de openingsceremonie van de Europese zwemmeeting die haar naam draagt. De prinses ging na de opening in gesprek met zwemmers van het Special Olympics team. Op de foto's die het Monegaskische hof deelt, lijkt het even of de prinses haar kapsel heeft veranderd.

Faux-pixie cut

Op het eerste gezicht leek het alsof prinses Charlène opnieuw haar lokken heeft geknipt. De prinses heeft in het verleden al opvallende kapsels gehad, maar dit keer was het optisch bedrog. Charlène had namelijk haar haren zó opgestoken dat het leek op een pixie cut, een erg kort kapsel. Op de foto's die vanaf de zijkant zijn genomen zie je de speldjes in haar haren zitten. Hierdoor weten we dat de prinses haar blonde bob heeft behouden. Op deze manier kan de prinses toch experimenteren met haar kapsel, zonder dat hier een schaar aan te pas hoeft te komen. Dit wordt in de kapperswereld ook wel een faux-kapsel genoemd. Bekijk de foto's van het afgelopen weekend hieronder.

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Beeld: ANP / Instagram @palaisprincierdemonaco

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.