Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Doop Luxemburgse prinses Amalia in Frankrijk

8 juli 2014 · 14:21

Update: 27 mei 2025 · 17:49

De Luxemburgse prinses Amalia wordt zaterdag gedoopt in het Zuid-Franse Lorgues. Dat heeft het Luxemburgse hof maandag bekendgemaakt.

Prins Félix en prinses Claire hebben de zus van Félix, prinses Alexandra, en de broer van Claire, Felix Lademacher gevraagd peetouders te zijn van hun eersteling. De doop vindt plaats in de 'Chapelle de Saint Ferréol'. Volgens het hof is de groothertogelijke familie in groten getale aanwezig met onder anderen groothertog Henri en zijn echtgenote Maria-Teresa, de 93-jarige groothertog Jean (overgrootvader van de baby), erfgroothertog Guillaume en erfgroothertogin Stéphanie. Ook de andere ooms en tantes van prinses Amalia komen naar Frankrijk, inclusief de neefjes Gabriel en Noah. Prins Félix en prinses Claire trouwden vorig jaar september in Frankrijk, waar prins Félix een wijngoed bestiert.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalFélix Léopold Marie Guillaume
Félix Léopold Marie Guillaume
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalAlexandra Joséphine Teresa Charlotte Marie Wilhelmine
Alexandra Joséphine Teresa Charlotte Marie Wilhelmine
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalAmalia Gabriela Maria Teresa
Amalia Gabriela Maria Teresa
Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalClaire Margareta Lademacher
Claire Margareta Lademacher

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.