
Een dochter voor prins Félix en prinses Claire
15 juni 2014 · 19:03| Leestijd:1 min
Update: 27 mei 2025 · 17:48
Prins Félix van Luxemburg en zijn vrouw prinses Claire zijn zondag ouders geworden van een gezonde dochter. Dat heeft het Luxemburgse hof 'met vreugde' bekendgemaakt.
Het prinsesje heet Amalia Gabriela Maria Teresa. Bij de geboorte woog ze 2950 gram en mat 50 centimeter aldus de mededeling van het groothertogelijk paleis.
Prinses Amalia is geboren op de kraamafdeling van het Groothertogin Charlotte in Luxemburg. Prins Félix, de tweede zoon van groothertog Henri en groothertogin Maria Teresa, was bij de bevalling aanwezig. De grootouders van de kersverse ouders - het is hun eerste kindje - delen in de vreugde, zo voegde het hof er aan toe.
Prins Félix en prinses Claire trouwden vorig jaar september in Frankrijk. Prins Félix wil daar een wijngoed beheren.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
Noorwegen 🇳🇴
Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
- Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Mode 👗
Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Lees ook
- Waarom prinses Mabel al jaren strijdt tegen kindhuwelijken: 'Het leven is kostbaar, je moet er dus iets mee doen'
Kefah en de wijzen
Waarom prinses Mabel al jaren strijdt tegen kindhuwelijken: 'Het leven is kostbaar, je moet er dus iets mee doen'
- Lekker kijken: het jaar 2025 van de Oranjes in beeld
Oud en nieuw 🎆
Lekker kijken: het jaar 2025 van de Oranjes in beeld
- Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte
Historie
Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte





