Britse zussen Beatrice en Eugenie bezoeken samen een hospice in Londen
11 september 2024 · 13:00
Update: 11 september 2024 · 13:00
Prinses Beatrice en prinses Eugenie bezochten dinsdag samen het 'Haven House Hospice' in Londen. De twee dochters van prins Andrew en Sarah Ferguson leggen niet vaak samen een bezoek af, en maakten voor deze bijzondere plek een uitzondering.
Prinses Eugenie deelde dinsdag op haar Instagram een mooie terugblik van de dag. Zij en haar twee jaar oudere zus Beatrice bezochten een hospice speciaal voor kinderen. "Vandaag had ik het geluk om Haven House Hospice te bezoeken met mijn zus", schrijft Eugenie bij de video. Haven House Children’s Hospice in Woodford Green, Londen, financiert specialistische zorg voor kinderen met levensbeperkende of levensbedreigende aandoeningen.
Samen voor het goede doel
De twee Britse zussen zijn geen werkende royals en leggen dus normaliter geen werkbezoeken af. Ze hebben dan ook normale banen. Prinses Beatrice werkt voor een Amerikaans bedrijf Afiniti. Haar jongere zus prinses Eugenie is directeur van de Londense kunstgalerie Hauser & Wirth. De twee zussen zien we regelmatig samen in het openbaar, waaronder bij de Garden Party afgelopen mei of Royal Ascot.
Lees verder onder de foto.
Wel zetten de twee leden van de Britse koninklijke familie zich in hun vrije tijd in voor goede doelen en stichtingen. Waaronder dus dit speciale Hospice in de Engelse hoofdstad. "Het was zo ongelooflijk om het zorgzame werk te zien dat ze doen om een aantal kinderen en families te ontmoeten wiens levens veranderd zijn door de zorg en ondersteuning die ze hier krijgen", aldus prinses Eugenie. Bekijk de beelden hieronder.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Beeld: ANP / Instagram @princesseugenie

Meest gelezen
- Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
Zien: prins Constantijn reikt de World Press Photo 2025 uit
- Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
Zien: koningin Máxima in Rome voor inauguratie paus Leo XIV
- Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Prins Jacques en prinses Gabriella doen hun eerste communie
Lees ook
- Zien: Catherine doopt nieuw schip met Schotse whisky in plaats van champagne
Zien: Catherine doopt nieuw schip met Schotse whisky in plaats van champagne
- Koningin Margrethe krijgt erkenning voor haar creatieve bijdrage aan het geloof
Koningin Margrethe krijgt erkenning voor haar creatieve bijdrage aan het geloof
- Déze Luxemburgse prinses is in verwachting van haar tweede kindje
Déze Luxemburgse prinses is in verwachting van haar tweede kindje