F1-coureur Lewis Hamilton is chauffeur van prins Harry
6 maart 2020 · 17:20
Update: 2 juni 2025 · 08:54
De Britse prins Harry is vrijdagochtend door een heel bijzondere chauffeur naar het circuit van Silverstone gereden. Niemand minder dan zesvoudig Formule 1-wereldkampioen Lewis Hamilton zat achter het stuur, meldt de Britse krant Express.
De hertog van Sussex kwam de nieuwe Silverstone Experience openen, een museum dat gewijd is aan de geschiedenis van de Britse autosport. Een van de missies van het museum is om de volgende generatie van jonge techneuten te inspireren door middel van de interactieve exposities en lesprogramma's.
Bij aankomst werden Harry en Lewis welkom geheten door twee andere Formule 1-coureurs, George Russell van Williams en Alexander Albon van Red Bull Racing. Eenmaal binnen in het museum ontmoette Harry studenten van een paar lokale scholen en bekeek hij een aantal interactieve displays die daar te zien waren.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Lekker kijken: de mooiste foto's van Prinsjesdag
Prinsjesdag
Lekker kijken: de mooiste foto's van Prinsjesdag
- Koninklijke familie sluit Prinsjesdag af op balkon Paleis Noordeinde
Prinsjesdag 2025
Koninklijke familie sluit Prinsjesdag af op balkon Paleis Noordeinde
- Dít dragen de koningin en prinsessen op Prinsjesdag 2025
Mode
Dít dragen de koningin en prinsessen op Prinsjesdag 2025