Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Felipe en Letizia reiken jour­na­lis­tie­ke prijzen uit

23 juni 2021 · 15:39

Update: 5 juni 2025 · 12:12

Koning Felipe en koningin Letizia van Spanje zijn dinsdagavond op stap geweest in Madrid. Zij waren aanwezig bij de uitreiking van de International Journalism Awards, georganiseerd door de Spaanse krant ABC.

In het hoofdkwartier van ABC ontvingen Javier Cercas, José María Carrascal en Ricardo Martínez Ortega onderscheidingen uit handen van het koningspaar. Felipe, voor de gelegenheid gekleed in smoking, en Letizia feliciteerden de winnaars persoonlijk en poseerden met hen voor een foto.

Felipe gaf ook een toespraak, waarin hij speciale aandacht besteedde aan de winnaars van dit jaar. Daarnaast sprak de vorst lovende woorden over de journalistiek. Journalistiek "draagt bij aan de kritische geest van de samenleving", aldus Felipe.

Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.