
Foto's: avondje uit voor Henri en Maria Teresa
24 oktober 2022 · 15:36| Leestijd:1 min
Update: 28 november 2024 · 15:41
Groothertog Henri van Luxemburg en zijn vrouw Maria Teresa hebben een bijeenkomst bijgewoond in de concertzaal Philharmonie Luxembourg. Ook bracht het paar zaterdagavond een bezoek aan een concert van het Luxemburgs Philharmonisch Orkest onder leiding van componist Gast Waltzing.
De bijeenkomst en het concert werden georganiseerd door de Luxemburgse Confederatie van Christelijke Vakbonden (LCGB) ter ere van de honderdste verjaardag van de vakbond.
Henri en Maria Teresa werden onder anderen uitgenodigd door de Luxemburgse premier Xavier Bettel en Fernand Etgen, voorzitter van de Kamer van Afgevaardigden in Luxemburg.
Cour Grand-Ducale & ANP
Meest gelezen
- De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
- De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
Historie
De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
- Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Juwelen 💎
Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Lees ook
- Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
Mode 👗
Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
- Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
Community 💙
Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
- Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima
Hofhouding
Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima





