Navigatie overslaan
Uitgelichte afbeelding

Foto's: De stijl van de prinsessen door de jaren heen

28 september 2018 · 14:53| Leestijd:1 min

Update: 27 mei 2025 · 18:23

In de uitzending van zaterdag vertelt styliste José Beckering over de kledingstijl van Amalia, Alexia en Ariane. In hun kindertijd ging er geen fotosessie voorbij of we zagen de prinsesjes in dezelfde outfits. Naarmate de dochters van Willem-Alexander en Máxima ouder werden, namen ze ieder steeds meer een eigen stijl aan.

Volgens Beckering is het in Argentinië heel gebruikelijk dat broertjes en zusje uit de bovenklasse dezelfde kleding dragen. "Het geeft een soort rijkdom aan. Je kunt het jezelf dan permiteren om dezelfde jurkjes te kopen en ze hoeven dan niet de kleding van de broertjes of zusjes af te dragen."

Wij doken de archieven in en hebben foto’s van de prinsessen en hun outfits voor je op een rijtje gezet.

In 2009 poseren Amalia (r), Alexia (m), en Ariane op het strand bij het natuurgebied Meijendel in Wassenaar.
Tijdens een kerstbezoek aan familie in 2010 poseren de prinsessen in Villa La Angostura (Argentinië).
In 2011 gingen de prinsesjes op de foto bij het vakantiehuis van Beatrix in het Italiaanse Tavarnelle.
De prinsessen (van links naar rechts) Amalia, Alexia en Ariane tijdens de jaarlijkse fotosessie in 2012
In 2013 zijn de prinsesjes aanwezig bij het huwelijk van prins Jaime de Bourbon de Parme met Viktória Cservenyák.
Op de dag van de inhuldiging van hun vader (2013), zien we de prinsesjes weer in dezelfde jurkjes.
Kroonprinses Amalia en de prinsessen Alexia en Ariane staan met hun ouders, koning Willem-Alexander en koningin Maxima, op het balkon van het Koninklijk Paleis in Amsterdam (2013).
In 2014 zien we de prinsessen in verschillende outfits tijdens de fotosessie in Villa La Angostura in Argentinië.
De prinsesjes tijdens Koningsdag (2015) in Dordrecht.
Tijdens Koningsdag (2016) in Zwolle dragen de prinsessen opnieuw verschillende outfits.
De prinsessen Ariane, Alexia en Amalia tijdens de fotosessie van de koning en zijn gezin bij de Kagerplassen in 2017.
Koning Willem-Alexander, koningin Maxima en prinsessen Amalia, Ariane en Alexia tijdens Koningsdag 2017 in Tilburg.
De drie dochters van koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben voor de viering van Koningsdag in Groningen (2018) alle drie een kledingstuk uitgekozen uit de garderobe van hun moeder.

Bron: ANP

    Deel dit artikel: