Foto's: Hoogzwangere Meghan straalt tijdens bezoek aan schouwburg
31 januari 2019 · 09:53| Leestijd:1 min
Update: 27 mei 2025 · 19:12
Meghan bracht woensdag een bezoek aan het National Theatre. Het is haar eerste bezoek als beschermvrouwe aan de schouwburg in Londen. Tijdens de visite kreeg de hoogzwangere hertogin van Sussex een kijkje achter de schermen en ontmoette ze een aantal talenten en leerlingen van het toonaangevende theatergezelschap dat aan het theater is verbonden.
Meghan kreeg de functie van beschermvrouwe drie weken geleden toegeschoven van koningin Elizabeth. De Britse vorstin was 45 jaar lang beschermvrouwe van het nationale theater.
Meghan droeg bij haar bezoek aan het theater een beige blazer met een V-halsjurk van Brandon Maxwell. Die combineerde de toekomstige moeder met de pumps die ze ook droeg in november 2017 toen ze met prins Harry verlovingsfoto's maakte in de Sunken Gardens van Kensington Palace.
Meghan woonde een workshop bij waarbij professionele acteurs met Londenaren een nieuwe muzikale versie van Shakespeare creëren. Ze ontmoette daarna leerlingen die werkzaam zijn als technici en decormakers. Ook woonde Meghan een kindervoorstelling geïnspireerd op de beroemde theatervoorstelling War Horse bij.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Prinses Amalia laat iedereen steil achteroverslaan in haar nieuwste galalook
Troonswisseling Luxemburg 🇱🇺
Prinses Amalia laat iedereen steil achteroverslaan in haar nieuwste galalook
- Koning Willem-Alexander reageert op gedeelde foto van prinses Alexia en zanger Antoon
Statement
Koning Willem-Alexander reageert op gedeelde foto van prinses Alexia en zanger Antoon
- Luxemburgse royals stralen tijdens troonswisseling: dít hebben ze aan
Troonswisseling Luxemburg 🇱🇺
Luxemburgse royals stralen tijdens troonswisseling: dít hebben ze aan
Lees ook
- Diner bij de keizer en op de koffie met Zweden: Victoria en Daniel zijn in Japan en Zuid-Korea
Zweden 🇸🇪
Diner bij de keizer en op de koffie met Zweden: Victoria en Daniel zijn in Japan en Zuid-Korea
- Zien: William en Catherine ontvangen kroonprins Hussein en prinses Rajwa van Jordanië
Koninklijke ontmoeting
Zien: William en Catherine ontvangen kroonprins Hussein en prinses Rajwa van Jordanië
- Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over kralenketting
Heroes
Koningin Máxima geraakt door gesprek met Saar (10) over kralenketting