Foto's: Rania emotioneel over afstuderen dochter Salma
23 mei 2018 · 17:22
Update: 27 mei 2025 · 19:02
Prinses Salma van Jordanië is geslaagd! Afgelopen dinsdag kreeg de 17-jarige prinses haar diploma in het bijzijn van haar ouders, koning Abdullah en koningin Rania. Salma heeft met het behalen van haar diploma de The International Academy in Amman afgerond.
Moeder Rania is apetrots op haar dochter. De koningin deelde de afgelopen week verschillende foto’s met Salma op sociale media. ‘’Ik zal deze momenten koesteren.’’ schrijft de koningin.
Grote broer
Ook haar broer Hussein (23) en broertje Hasjem (13) waren aanwezig bij de diploma-uitreiking. Op instagram deelt kroonprins Hussein een video waarin hij zijn zusje op een bijzondere manier groet voordat hij het diploma overhandigd.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Verenigde Staten
Het is nog niet bekend wat prinses Salma zal gaan studeren. Haar oudere zus en broer zijn beide naar de Verenigde Staten vertrokken na het behalen van hun diploma. Kroonprins Hussein heeft ‘International History’ gestudeerd in Washington en prinses Iman (21), de oudste dochter van het koningspaar van Jordanië, doet momenteel dezelfde opleiding.
‘Mijn dierbare kleine Salma’
Het feit dat haar jongste dochter zal gaan studeren gaat koningin Rania niet in de koude kleren zitten. Twee dagen voor de diploma-uitreiking deelt de koningin een emotioneel bericht op Instagram. ‘’Het voelt als de dag van gisteren dat je je eerste stapjes zette, je eerste woordjes sprak, vertrok voor je eerste schooldag. Deze week krijg je je diploma, maar je zal voor altijd mijn dierbare kleine Salma blijven.’’
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
Mode
De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
- Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
- Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse
Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse