Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Fotosessie in Lech

12 januari 2017 · 10:39

Update: 27 mei 2025 · 18:36

De koninklijke fotosessie in wintersportoord Lech in Oostenrijk vindt dit jaar plaats op maandag 27 februari. Dat heeft de Rijksvoorlichtingsdienst bekendgemaakt.

Alleen de aanwezigheid van koning Willem-Alexander en koningin Máxima en hun dochters Amalia, Alexia en Ariane zijn aangekondigd. Vorig jaar waren prins Constantijn en prinses Laurentien en hun kinderen er ook bij, net als prinses Beatrix. Haar aanwezigheid bleef toen tot het laatste moment onduidelijk. De Oranjes laten zich traditiegetrouw op de gevoelige plaat of op film vastleggen in ruil voor privacy tijdens de rest van hun skivakantie. Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.