
Gaat prinses Beatrice trouwen?
25 juli 2019 · 18:00| Leestijd:1 min
Update: 27 mei 2025 · 19:41
In Groot-Brittannië hebben de laatste maanden meerdere koninklijke huwelijken plaatsgevonden, maar de Britse gokkers kijken alweer uit naar de volgende trouwerij. Zij achten de kans groot dat prinses Beatrice, de oudste dochter van prins Andrew, volgend jaar in het huwelijksbootje stapt.
Gokken op een huwelijksaankondiging van Beatrice en haar vriend Edoardo Mapelli Mozzi kan inmiddels niet meer. "We zien de laatste dagen heel veel interesse", zei een woordvoerder van Ladbrokes tegen Hello! Magazine. "Die twee zijn overduidelijk stapelverliefd op elkaar. Wij rekenen op een aankondiging voor het einde van het jaar en een huwelijk volgend jaar."
Edoardo, met wie Beatrice sinds vorig jaar samen is, vergezelt de 30-jarige prinses steeds vaker. Zo woonde hij in mei nog de bruiloft van Lady Gabriella Windsor bij. De zakenman kan het naar verluidt goed vinden met Beatrice's jongere zus prinses Eugenie, die in oktober trouwde. Ook prins Andrew en Sarah Ferguson zouden dol zijn op 'Edo'.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
België 🇧🇪
Koningin Mathilde en haar dochters stralen bij kerstconcert, maar het gezin is niet compleet
- Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
Noorwegen 🇳🇴
Noorse kroonprinses Mette-Marit zal een longtransplantatie nodig hebben
- Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Mode 👗
Schitterende royals: de glitterlooks van koninginnen en prinsessen
Lees ook
- Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte
Historie
Het verhaal van Joséphine de Beauharnais, de eerste echtgenote van Napoleon Bonaparte
- Déze drie royals kwamen uit de kast en spreken er openlijk over
Wist je dat?
Déze drie royals kwamen uit de kast en spreken er openlijk over
- Dit waren volgens jullie de hoogtepunten van het afgelopen jaar
Oud en nieuw 🎆
Dit waren volgens jullie de hoogtepunten van het afgelopen jaar





