
Gepensioneerd Japans keizerspaar ook ingeënt
2 juni 2021 · 17:45| Leestijd:1 min
Update: 5 juni 2025 · 11:29
Keizer-emeritus Akihito en keizerin-emerita Michiko zijn ingeënt met het coronavaccin. Ook vier andere leden van de keizerlijke familie hebben een prik gehad, zeggen bronnen tegen Japanse media.
De 87-jarige Akihito en 86-jarige Michiko kregen hun shots op het Sento-paleis in Tokio. Prins Hitachi, de twee jaar jongere broer van Akihito, zijn vrouw prinses Hanako (80) en de weduwen van prins Tomohito en prins Takamado, respectievelijk prinses Nobuko (66) en prinses Hisako (67), zijn de andere vier die zijn ingeënt.
De 97-jarige prinses Yuriko, het oudste lid van de keizerlijke familie en weduwe van prins Mikasa, komt ook in aanmerking voor een injectie. Of ze die krijgt is nog de vraag. Volgens The Japan Times wordt rekening gehouden met haar wensen.
Het Japanse inentingsprogramma, dat vooralsnog gericht is op inwoners van 65 jaar en ouder, startte in april. Het keizershuis liet vorige maand weten dat de vaccinatiestatus van de keizerlijke familieleden niet openbaar worden gemaakt.
Meest gelezen
- De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
- De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
Historie
De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
- Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Juwelen 💎
Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Lees ook
- Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
Mode 👗
Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
- Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
Community 💙
Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
- Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima
Hofhouding
Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima





