De vlag kan uit: gravin Eloise is afgestudeerd aan de Hotelschool

Feest voor gravin Eloise van Oranje: het oudste kind van prins Constantijn en prinses Laurentien is geslaagd voor haar opleiding aan Hotelschool The Hague. "Het voelt bijna surrealistisch om te zeggen", schrijft de dolblije Eloise op haar Instagram.
In september 2020 begint Eloise van Oranje aan haar studie aan Hotelschool The Hague, op de campus in Amsterdam. Nu – zo'n 4,5 jaar later – blikt de 22-jarige terug op een "geweldige tijd" en kan ze dit hoofdstuk afsluiten.
"Onwijs blij"
Op de foto die de gravin deelt op haar Instagram is te zien hoe ze voor het schoolgebouw een fles bubbels ontkurkt en een glas inschenkt. Eloise is "onwijs blij" dat ze dit feestelijke nieuws met haar volgers kan delen. "Met een cijfer van 8,2 is dit hoofdstuk afgerond", schrijft ze onder het bericht. Het besef dat ze nu klaar is met haar opleiding moet nog even indalen. "Op het moment dat ik dit schrijf besef ik me pas – ik ben gewoon klaar!! Het voelt bijna surrealistisch om te zeggen."
Lees verder onder de post.
Tijd voor reflectie
Naast de proostende foto's, deelt Eloise ook een reflectie op haar studieperiode. Ze kijkt terug op een "geweldige tijd" aan de Hotelschool. "Terugdenkend aan 4,5 jaar geleden, toen ik als 18-jarig meisje naar Amsterdam verhuisde, besefte ik toen nog niet hoe een geweldige keuze dat zou zijn." De studie heeft haar "onmisbare skills bijgebracht" én het is een goede basis waar ze verder op wil bouwen. Los van alle vaardigheden, is de gravin vooral dankbaar voor de vrienden die ze heeft gemaakt. "Ik heb mijn beste vriendinnen door deze studie ontmoet en daar ben ik ontzettend blij mee."
De wereld aan haar voeten
Of de gravin al is uitgeleerd? Dat nog niet. "Ik heb zeker ambities voor een master, cursus of iets anders – ik ben nog lang niet klaar met leren! Maar dat komt later wel; no rush", deelt Eloise met haar volgers, waar ze ook nog iets over schrijft. "Het is insane om te beseffen dat velen van jullie met mij zijn meegegroeid, van dat 18-jarige meisje naar nu, 22 jaar. Ik ben enorm dankbaar te kunnen zeggen dat de wereld aan mijn voeten ligt." De komende tijd kan Eloise zich in ieder geval weer volledig richten op My Lima Lima: "een droom die uitkomt".
Lees ook over:
Prinses Laurentien en Gravin Eloise over samenwerken voor My Lima Lima: "We zijn twee handen op één buik"
Beeld: ANP / Instagram @eloisevanoranje

Geschreven door
Jeanine van Nieuwkoop-Steenhoven