Lief! Nieuwe huisdieren op Paleis Huis ten Bosch
24 november 2023 · 11:00
Update: 28 november 2024 · 13:46
Op Paleis Huis ten Bosch zijn Mambo en de andere honden niet meer de enige huisdieren van het koninklijk gezin. Koningin Máxima heeft namelijk drie egels geadopteerd en uitgezet in de tuin van Paleis Huis ten Bosch.
Het Koninklijk Huis deelt op Instagram een leuke foto van Máxima met een egel in haar handen. Het leefgebied van de diertjes is steeds kleiner geworden vanwege onder andere toenemend verkeer en daarom krijgen drie egels nu een nieuw thuis in de tuin van het paleis. "De tuin en het bosgebied bieden door de vele diverse planten en struiken voldoende eten en ruimte voor de egels", schrijven ze bij de foto.
Lees verder onder de foto.
Op de foto zien we koningin Máxima met feloranje tuinhandschoenen en een bekende jas. Het ontwerp gemaakt van scuba stof is van modehuis Natan en heeft ze onder andere gedragen bij het streekbezoek aan de Waddeneilanden.
Foto's: ANP/RVD
Meest gelezen
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
- Koningin Máxima komt zichzelf tegen in Genemuiden
Dubbelzien
Koningin Máxima komt zichzelf tegen in Genemuiden
Lees ook
- Wie is jouw favoriete buitenlandse royal? Praat erover met de gratis gesprekskaartjes van Blauw Bloed
Gesprekskaartjes
Wie is jouw favoriete buitenlandse royal? Praat erover met de gratis gesprekskaartjes van Blauw Bloed
- Deze 'traditie' op Prinsjesdag is je waarschijnlijk nog niet eerder opgevallen
Deze 'traditie' op Prinsjesdag is je waarschijnlijk nog niet eerder opgevallen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"