
Lief! Nieuwe huisdieren op Paleis Huis ten Bosch
24 november 2023 · 11:00| Leestijd:2 min
Update: 28 november 2024 · 13:46
Op Paleis Huis ten Bosch zijn Mambo en de andere honden niet meer de enige huisdieren van het koninklijk gezin. Koningin Máxima heeft namelijk drie egels geadopteerd en uitgezet in de tuin van Paleis Huis ten Bosch.
Het Koninklijk Huis deelt op Instagram een leuke foto van Máxima met een egel in haar handen. Het leefgebied van de diertjes is steeds kleiner geworden vanwege onder andere toenemend verkeer en daarom krijgen drie egels nu een nieuw thuis in de tuin van het paleis. "De tuin en het bosgebied bieden door de vele diverse planten en struiken voldoende eten en ruimte voor de egels", schrijven ze bij de foto.
Lees verder onder de foto.
Op de foto zien we koningin Máxima met feloranje tuinhandschoenen en een bekende jas. Het ontwerp gemaakt van scuba stof is van modehuis Natan en heeft ze onder andere gedragen bij het streekbezoek aan de Waddeneilanden.
Foto's: ANP/RVD
Meest gelezen
- Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
Staatsbezoek Suriname 🇸🇷
Koningin Máxima pakt voor de laatste keer uit in Suriname en doet dat op een speciale manier
- Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
Dit zie je in de uitzending 📺
Terugblik staatsbezoek aan Suriname en het hoogtepunt van een koninklijk huwelijk: de balkonscène
- Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
VN-reis 🇺🇳
Video: koningin Máxima's VN-reis naar Indonesië
Lees ook
- Wat zou jij prinses Amalia willen meegeven op haar verjaardag?
Verjaardag prinses Amalia 🎂
Wat zou jij prinses Amalia willen meegeven op haar verjaardag?
- Toen en nu: Deense royals in de kerstsferen
Door de jaren heen
Toen en nu: Deense royals in de kerstsferen





