Buitenechtelijke dochter prins Albert duikt op bij rode loper-evenement Monaco
18 juni 2025 · 19:15
Update: 18 juni 2025 · 19:26
Prins Albert van Monaco heeft twee kinderen gekregen uit twee eerdere relaties. Zijn oudste dochter, Jazmin Grimaldi (33), dook dinsdag op tijdens een rode loper-evenement in Monaco.
In een knalroze galajurk arriveerde de 33-jarige Jazmin dinsdag bij de sluitingsceremonie van het 64ste Televisiefestival van Monte Carlo. Ze is het oudste kind van prins Albert, de vorst van Monaco. Maar omdat Albert en Jazmins moeder Tamara Rotolo niet getrouwd waren, heeft Jazmin geen titel en zit ze ook niet in de lijn der troonopvolging. In 2006 erkende Albert Jazmin als zijn kind.
Lees verder onder de foto.
Blauwe loper
Terug naar Monaco, waar deze week het Televisiefestival gaande was. Deze werd dinsdag feestelijk afgesloten met koninklijk gezelschap. Naast Jazmin waren ook prins Albert en prinses Charlène van de partij. Laatstgenoemde droeg een babyblauwe galajurk met een halter neklijn en blote schouders. De kleur paste goed bij de blauwe loper van het event.
Lees verder onder de foto.
Band tussen Albert en Jazmin
Prins Albert ziet zijn dochter Jazmin regelmatig. Prinses Charlène zou zelfs de drijvende kracht zijn achter dit contact. Zo waren ze in oktober vorig jaar samen in New York. Ze wisselt de Verenigde Staten dus af en toe in om naar Monaco te gaan of juist andersom. Jazmin is actief op social media en geeft haar volgers daar een kijkje in haar leven.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Beeld: ANP / Instagram @jazmingrimaldi
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- Prinses Elisabeth rondt stage af in Brussel en dit gaat prins Emmanuel doen na de zomervakantie
Prinses Elisabeth rondt stage af in Brussel en dit gaat prins Emmanuel doen na de zomervakantie
- Video: de band van het koningspaar met hun moeders
Video: de band van het koningspaar met hun moeders
- Er komt een nieuwe Videoland-serie aan over de Oranjes: déze prinsessen staan centraal
Er komt een nieuwe Videoland-serie aan over de Oranjes: déze prinsessen staan centraal