Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Koningin Margrethe krijgt digitale nieuw­jaars­wen­sen

30 december 2020 · 17:55

Update: 5 juni 2025 · 10:22

Het Deense hof opent op nieuwjaarsdag de mogelijkheid om koningin Margrethe en de koninklijke familie digitaal de beste wensen te sturen voor het nieuwe jaar. Dat kan vanaf 1 januari 10.00 uur tot en met vrijdag 8 januari via de website van het Deense koningshuis.

Vanwege de geldende coronamaatregelen is het niet mogelijk om die wensen zelf te komen schrijven in het zogenoemde Gule Palæ, het 'Gele paleis' naast het paleizencomplex Amalienborg. Daar liggen normaal gesproken felicitatieregisters klaar waarvoor altijd veel belangstelling is.

Koningin Margrethe houdt donderdagavond vanuit Amalienborg haar traditionele nieuwjaarstoespraak. Het volgen daarvan op het paleisplein is dit jaar niet mogelijk. Om samenkomst van publiek te voorkomen, wordt niet zoals gebruikelijk een groot scherm opgesteld. De Deense premier Mette Frederiksen heeft de Denen dinsdag nog opgeroepen de jaarwisseling vooral thuis en met zo min mogelijk mensen door te brengen.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMargrethe Alexandrine Þórhildur Ingrid
Margrethe Alexandrine Þórhildur Ingrid

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.