Koningin Mathilde fietst voor mentaal welzijn
8 september 2022 · 11:22
Update: 28 november 2024 · 18:18
De Belgische koningin Mathilde heeft woensdag een fietstocht gemaakt in het kader van mentaal welzijn. Mede vanwege haar vijftigste verjaardag stapte ze op de fiets met mensen die zich inzetten voor de mentale gezondheid.
De fietstocht was in Oost-Vlaanderen. Ze sprak onder meer met medewerkers en jongeren van jongerenorganisatie Project de Plek. Die organiseert activiteiten voor jongeren en nodigt hen uit om samen te komen. De koningin doet deze fietstocht onder het motto “Samen in beweging voor het mentale welzijn”.
Lees verder onder de foto!
Daarnaast fietsten mensen met ernstige brandwonden en zogenoemde G-renners mee, mensen met een fysieke of mentale beperking. Met de fietstocht wil de koningin de positieve invloed van bewegen op de mentale gezondheid benadrukken.
Het artikel gaat verder onder de foto!
De fietstocht van Mathilde is één van de 10 ritten die de koningin rijdt tussen juli en december. Dit is de tweede tocht die gereden wordt door Mathilde. De vorige keer was op 13 juli in de provincie West-Vlaanderen. Zie de insta post hieronder van het Belgische koninklijke familie!
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
ANP / Foto's: @belgianroyalpalace

Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Lees ook
- De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
Mode
De geliefde look van Catherine: 5x de mooiste capejurken
- Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
Iedereen heeft het over dít detail van de nieuwe familiefoto van de Oranjes
- Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse
Terug in de tijd: prins Claus loopt de Nijmeegse Vierdaagse