Ga naar submenu Ga naar zoekveld

Koningin Máxima bezoekt opnames Kerst Muziekgala in feestelijke outfit

12 december 2024 · Leestijd 2 min

Ondanks dat we niet veel weten over hoe de Oranjes de feestdagen doorbrengen, is er één kersttraditie die al een aantal jaar terugkeert. Sinds 2016 is koningin Máxima namelijk trouw aanwezig bij de opnames van het Kerst Muziekgala. Ook dit jaar is de koningin van de partij, en maakt ze haar opwachting in wederom een feestelijke outfit. Kijk mee!

Het Kerst Muziekgala is de feestelijke afsluiter van koningin Máxima's publieke agenda dit jaar. Donderdag woont ze de opnames van het evenement bij in het AFAS Theater in Leusden. Rond 13:00 uur arriveert de koningin op locatie. Daar wacht haar een muzikale middag vol saamhorigheid en jong talent.

Lees verder onder de beelden.

ANP-515532023
De koningin arriveert in Leusden.

De weergave van deze tweet vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Kerst Muziekgala

Tijdens het Kerst Muziekgala staan basisschoolleerlingen, die met elkaar én grote artiesten muziek maken, centraal. Koningin Máxima zet zich als erevoorzitter van Méér Muziek in de Klas in voor muziekeducatie op scholen. In deze hoedanigheid is de koningin dan ook aanwezig bij de jaarlijkse kerstshow. Voorafgaand ontmoet Máxima kinderen uit de Grootste Schoolband van Nederland, bestaande uit elf klassen van Jeugdeducatiefonds gecertificeerde scholen. Het fonds wil de ontwikkelingskansen van kinderen die opgroeien vanuit een achterstand vergroten. Nadat koningin Máxima de jonge muzikanten persoonlijk succes heeft gewenst, kan het grote spektakel beginnen.

Lees verder onder de foto.

ANP-515532328
Koningin Máxima spreekt met de jonge muzikanten.

Feestelijke outfit

De koningin kiest donderdag voor een zwarte fluwelen top, die ze combineert met een donkergroene pantalon van modehuis Natan. Máxima heeft de gehele creatie al eens gedragen in 2019, toen ze samen met koning Willem-Alexander de première van Galapagos bijwoonde in Koninklijk Theater Tuschinski.

ANP-515532325
De koningin draagt een feestelijke outfit van modehuis Natan tijdens de opnames voor het Kerst Muziekgala 2024 van de stichting Meer Muziek in de Klas.

Beeld: ANP

Geschreven door

Thijs van der Giessen

Lees meer over de royals

Misschien ook wat voor jou

Blauw Bloed nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

E-mailadres

Lees onze privacyverklaring.

--:--