Máxima ontvangt muzikaal talent voor televisieprogramma
31 oktober 2020 · 12:26
Update: 5 juni 2025 · 10:11
Voor het televisieprogramma Lang Leve de Muziek Show heeft koningin Máxima Dilşah ontvangen op paleis Huis ten Bosch. Het meisje, dat graag op de ukulele speelt, bracht daar haar liedjes ten gehore.
De koningin is erevoorzitter van Meer Muziek In de Klas, een stichting die pleit voor meer aandacht voor muziek in het onderwijs. Op een filmpje op Instagram is te zien dat Máxima onder de indruk is van de muzikale kwaliteiten van Dilşah. "Wat zing je prachtig", krijgt het meisje te horen nadat ze True Colors van Phil Collins had gespeeld. Dilşah zelf geeft aan het "heel spannend" te vinden.
Zaterdag is het hele fragment te zien op NPO 3. In het programma van AVROTROS gaan basisschoolleerlingen de strijd met elkaar aan in de hoop een plek te veroveren in de Grootste Schoolband van Nederland.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
Foto-overzicht: prins Bernhard en prinses Annette vieren zilveren huwelijksjubileum
- Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
Van burgermeisje tot royal: zó zag het leven van Máxima eruit voordat ze prinses werd
- Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Video: dit was de zomerse fotosessie van 2025 op Paleis Huis ten Bosch
Lees ook
- Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
Koningin Mathilde steunt dj-carrière zoon: "Gelukkig wonen we ruim genoeg"
- Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
Praat mee: hoe belangrijk is het dat een royal op de tribune zit tijdens een internationaal sportevenement?
- Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior
Mode
Steeds meer royals raken verknocht aan het Bar-jasje van Dior