Navigatie overslaan
NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Mary brengt geheim bezoek aan Rotterdam

21 augustus 2019 · 08:44

Update: 27 mei 2025 · 19:43

De Deense kroonprinses Mary heeft een geheim bezoek gebracht aan Rotterdam. De echtgenote van kroonprins Frederik kwam naar de Maasstad vanwege het EK dressuur, waar Denemarken een kans maakte zich te kwalificeren voor de Olympische Spelen volgend jaar in Tokio.

De Deense ruitersporters toonden zich zeer blij met de komst van kroonprinses Mary. Tot grote vreugde behaalde de ploeg het begeerde ticket, met een vijfde plaats in de eindrangschikking. Het EK werd gewonnen door favoriet Duitsland, met zilver voor Nederland en brons voor Zweden.

Onder de Deense deelnemers was ook prinses Nathalie zu Sayn-Wittgenstein-Berleburg, dochter van prinses Benedikte van Denemarken. Het nichtje van koningin Margrethe nam namens Denemarken onder meer deel aan de Olympische Spelen van Londen (2012) en Peking (2008).

instagram

De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.

Toestemmingen aanpassen

Bron: ANP

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.