Koningin Máxima hult zich in pailletten voor uitreiking Appeltjes van Oranje
4 oktober 2023 · 15:00
Update: 28 november 2024 · 13:48
We zien woensdagmiddag een sprankelende koningin Máxima. Letterlijk, want de koningin heeft voor de jaarlijkse uitreiking van de Appeltjes van Oranje een pailletten creatie van Natan aangetrokken.
Op Paleis Noordeinde is het feest vanmiddag, want de Appeltjes van Oranje van het Oranje Fonds worden daar uitgereikt. Het is dit jaar de beurt aan koningin Máxima om drie sociale initiatieven uit het land in het zonnetje te zetten. Ook Koning Willem-Alexander en prinses Beatrix zijn aanwezig.
Lees verder onder de foto.
Pailletten parade
Voor de feestelijke aangelegenheid trekt koningin Máxima een net zo feestelijke set aan. Ze kiest voor een gouden pailletten creatie van Natan bestaande uit een rok en een top. Deze combineert de koningin met neutrale accessoires. Een outfit waar ze eerder dit jaar ook al voor koos. Haar haren heeft ze vanmiddag knap opgestoken in een lage knot die veel weg lijkt te hebben van de knot die hertogin Meghan vaak draagt.
Lees verder onder de foto's.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
Wil je zien
Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder