Máxima kiest opnieuw voor Taminiau bij feestelijk diner
28 april 2017 · 19:22
Update: 27 mei 2025 · 18:38
Koning Willem-Alexander zet vrijdagavond de festiviteiten ter gelegenheid van zijn vijftigste verjaardag voort met een bijzonder diner in het Koninklijk Paleis in Amsterdam. Daar komen 150 'medejarigen' samen om bij Willem-Alexander en koningin Máxima aan tafel aan te schuiven.
De koning heeft voor deze speciale gelegenheid zijn smoking uit de kast gehaald. Echtgenote Máxima kiest opnieuw voor een van haar favoriete couturiers. Ze draagt een nieuwe asymmetrische japon van Jan Taminiau.
Na het diner komt het koningspaar met alle gasten naar buiten voor het maken van een groepsfoto. Geen gewone maar een 'gigapixel' opname. Deze opname is honderd keer zo scherp als een gewone foto waardoor iedereen die zich op de Dam bevindt zichzelf heel scherp kan terugvinden. Aansluitend gaan de deuren van het Koninklijk Paleis vijftig uur open voor het publiek, tot zondagavond middernacht. In het paleis is een speciale tentoonstelling ingericht waarin wordt teruggeblikt op de voorbije vijftig jaar. De 12.500 beschikbare gratis toegangskaarten zijn allemaal vergeven. Foto's: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank