Leuk om te zien: Mambo vergezelt koningin Máxima tijdens werkzaamheden
21 februari 2024 · 12:00
Update: 28 november 2024 · 13:38
Koningin Máxima ontving dinsdagmiddag minister-president Mia Mottley van Barbados voor een gesprek dat onder andere ging over financiële inclusie. Tijdens het ontvangst kreeg de koningin gezelschap van haar hondje Mambo, zoals te zien is op de schattige foto hieronder.
Het was dinsdag een drukke dag voor koningin Máxima. In Rotterdam ging ze langs bij Socialdebt, een nieuwe manier om jongeren met schulden te ondersteunen. Later op de dag ontmoette ze minister-president Mia Mottley op Paleis Huis ten Bosch. De koningin en de minister-president bespraken hoe financiële diensten zoals verzekeringen en spaarproducten, mensen kunnen helpen om financieel veerkrachtiger te worden.
Lees verder onder de foto.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Máxima poseert met Mambo in de Blauwe Salon
Zoals je kunt zien, had koningin Máxima haar hondje Mambo bij zich tijdens haar afspraak met de minister-president. Haar trouwe viervoeter zat tijdens dit gesprek gezellig op schoot bij de koningin. Het is niet de eerste keer dat Mambo alle aandacht trekt, hij wist ook al tijdens het fotomoment op Paleis Huis ten Bosch alle ogen op zich gericht te krijgen.
Foto's: ANP
Meest gelezen
- Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
Dutch Grand Prix
Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
Kijkersvraag
Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
- Van haarband tot wijnrank: de diademen van koningin Rania
Juwelen uitgelicht
Van haarband tot wijnrank: de diademen van koningin Rania
- Het liefdesverhaal van prins Constantijn en prinses Laurentien
Het liefdesverhaal van prins Constantijn en prinses Laurentien