Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Máxima zag op tegen haar ju­bi­le­um­feest bij VN

27 september 2019 · 09:47

Update: 27 mei 2025 · 17:59

Koningin Máxima heeft donderdagmiddag in New York een door Ghana en Canada georganiseerde lunch bijgewoond. Het bijwonen van de lunch was een van de laatste activiteiten van de koningin in New York. Eerder op de dag werkte Máxima een reeks vergaderingen af, maakte ze tijd voor gesprekken met media en keek ze met haar staf terug op de geslaagde viering van haar tienjarig VN-jubileum.

"Daar zag ik erg tegen op", bekende de koningin in een gesprek met het ANP. "Ik wilde ook niet dat het om mij ging." Het was een grote opgave om het evenement goed te organiseren en het had veel energie gekost. "Stress energie", aldus een openhartige Máxima.

Veel van haar activiteiten de afgelopen dagen waren dan ook daar op gericht, waardoor het verblijf in New York anderszins minder effectief was geweest. Het feest echter, en de daar ondervonden steun hadden haar ontzettend blij gemaakt.

Bekijk hier de mooiste momenten van Máxima uit de afgelopen tien jaar bij de Verenigde Naties.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalMáxima Zorreguieta Cerruti
Máxima Zorreguieta Cerruti

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.