Meghan werkte mee aan biografie Finding Freedom
19 november 2020 · 09:22| Leestijd:2 min
Update: 5 juni 2025 · 09:54
Meghan, de hertogin van Sussex, heeft meegewerkt aan de veelbesproken biografie Finding Freedom over haar en haar man prins Harry. Dat melden Britse media op basis van rechtbankdocumenten.
Meghan gaf een vriend toestemming om persoonlijke informatie te verstrekken aan de auteurs van het boek. Ze was bang dat het verhaal rondom haar vader Thomas Markle verkeerd werd opgeschreven en wilde daarom haar kant van het verhaal laten horen.
De medewerking van Meghan kan invloed hebben op de rechtszaak die ze aanspande tegen uitgeverij Associated Newpapers. De hertogin klaagde de uitgeverij aan omdat de krant Mail on Sunday vorig jaar februari een "vertrouwelijke, persoonlijke" handgeschreven brief aan haar vervreemde vader Thomas Markle publiceerde. De advocaten van de uitgeverij beweren dat Meghan haar eigen privacy heeft geschonden door details over haar leven te delen met de auteurs van Finding Freedom.
Medewerking
Eerder bepaalde het High Court in Londen al dat de biografie gebruikt mag worden in de zaak. Tot nu toe werd altijd al aangenomen dat Meghan en Harry op enige wijze meegewerkt hadden aan het boek. Zelf ontkenden ze dat echter.
De rechtszaak zou eigenlijk op 11 januari van start gaan in Londen, maar die datum werd eind vorige maand verplaatst. Wanneer Meghan nu precies in de rechtbank wordt verwacht, is nog niet bekendgemaakt.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Prinses Amalia laat iedereen steil achteroverslaan in haar nieuwste galalook
Troonswisseling Luxemburg 🇱🇺
Prinses Amalia laat iedereen steil achteroverslaan in haar nieuwste galalook
- Koning Willem-Alexander reageert op gedeelde foto van prinses Alexia en zanger Antoon
Statement
Koning Willem-Alexander reageert op gedeelde foto van prinses Alexia en zanger Antoon
- Luxemburgse royals stralen tijdens troonswisseling: dít hebben ze aan
Troonswisseling Luxemburg 🇱🇺
Luxemburgse royals stralen tijdens troonswisseling: dít hebben ze aan
Lees ook
- Van troon tot ballingschap: hoe Albanië als monarchie verdween
Verdwenen Monarchieën
Van troon tot ballingschap: hoe Albanië als monarchie verdween
- Koningin Máxima draagt Prinsjesdagmantel naar opening Dutch Design Week
Mode 👗
Koningin Máxima draagt Prinsjesdagmantel naar opening Dutch Design Week
- Diner bij de keizer en op de koffie met Zweden: Victoria en Daniel zijn in Japan en Zuid-Korea
Zweden 🇸🇪
Diner bij de keizer en op de koffie met Zweden: Victoria en Daniel zijn in Japan en Zuid-Korea