Mooi! Máxima leest krant voor aan oudere
8 september 2020 · 16:52
Update: 2 juni 2025 · 10:20
Máxima is dinsdagmiddag langsgegaan bij een aantal mantelzorgers en de naasten voor wie ze zorgen in Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk. Dat deed de koningin om te horen over de impact van de coronamaatregelen op hen en op mantelzorgondersteuners.
In Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht bracht Máxima een bezoek aan cliënten thuis. De koningin hielp daar ook hun mantelzorgers en de zorgverleners die ondersteuning bieden met onder meer het voorlezen van de krant, samen koffie drinken en praten over de interesses van de cliënten.
Lees verder onder de foto's.
Vervolgens ging Máxima naar Ridderkerk waar ze sprak met mantelzorgers, familieleden en mantelzorgondersteuners van de organisatie ZorgMies Nederland. Zij vertelden haar over de ondersteuning die wordt geboden, wat de vervangende mantelzorg voor hen betekent en hoe de zorg tijdens de coronacrisis is ingericht.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Lees ook
- Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
Vliegbasis Eindhoven
Kijk mee: koning vliegt tijdens para-oefening en zwaait naar zijn moeder
- Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank
Nederlandse Hersenbank
Koningin Máxima openhartig over verlies zusje bij bezoek aan Hersenbank