Nieuwe beelden: Koning en Amalia samen op stap
31 januari 2019 · 14:56
Update: 27 mei 2025 · 18:23
Koning Willem-Alexander en prinses Amalia waren zondag aanwezig bij het paardensportevenement Jumping Amsterdam. Voor het evenement, dat dit jaar zijn diamanten jubileum viert, kwam de mondiale dressuur- en springtop naar de hoofdstad. De foto's kregen jullie maandag al van ons cadeau, maar je kunt nu ook genieten van de bewegende beelden: even klikken op de foto hierboven.
De koning en zijn oudste dochter waren zondagmiddag aanwezig bij de wereldbeker springen. Ook prinses Irene en prinses Margarita zaten op de tribune.
Lees verder onder de foto's.
Prinses Beatrix was zaterdagavond aanwezig in de RAI, samen met prinses Margarita. Prinses Beatrix is elk jaar aanwezig bij Jumping Amsterdam, maar traditioneel verscheen ze op de opening op vrijdag. Prinses Margarita is bestuurslid van het evenement.
Koning Willem-Alexander was in 2015 al met zijn gezin aanwezig. Prins Bernhard, grootvader van de koning en vader van prinsessen Beatrix en Irene, was vroeger beschermheer van Jumping Amsterdam.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
Staatsbezoek 🇬🇧-🇺🇸
Catherine schittert in nieuwe couture jurk tijdens staatsbanket
- Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Derde dinsdag van september
Het Prinsjesdag-debuut van prinses Ariane: "De grootste uitdaging is het trapje van het rijtuig"
Lees ook
- Kroonprinses Mette-Marit legt tijdelijk werkzaamheden neer
Noorse koningshuis
Kroonprinses Mette-Marit legt tijdelijk werkzaamheden neer
- Is dit jou al opgevallen aan Catherine’s ringen?
Juwelen
Is dit jou al opgevallen aan Catherine’s ringen?
- Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending
Wil je zien
Blauw Bloed is er weer! Dit zie je deze week in de uitzending