Prins Charles leest Paasgedicht voor
4 april 2021 · 13:55
Update: 5 juni 2025 · 11:37
Prins Charles heeft ter ere van Pasen een gedicht voorgelezen. De prins van Wales droeg God's Grandeur voor van Gerard Manley Hopkins (1844-1891), een van de belangrijkste Victoriaanse dichters uit de 19e eeuw.
Op Twitter is de voordracht van het gedicht te zien. Charles heeft het gedicht opgedragen aan Stonyhurst College in Lancashire, een katholieke school waar Hopkins in zijn tijd lesgaf.
Met het gedicht, dat over de grootsheid van God gaat, willen prins Charles en zijn vrouw Camilla hun steun betuigen aan de christenen. Volgens Charles en Camilla vat het de hoop en vreugde van Pasen goed samen.
De twee wensen iedereen een vrolijk Pasen. "We wensen jullie een heel vrolijke paaszondag", deelt het hof op Twitter.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
- Koningin Máxima komt zichzelf tegen in Genemuiden
Dubbelzien
Koningin Máxima komt zichzelf tegen in Genemuiden
Lees ook
- Lekker kijken: de opvallendste jurken van Prinsjesdag op een rij
Mode
Lekker kijken: de opvallendste jurken van Prinsjesdag op een rij
- Een prins en een catwalk: het begin van William en Catherine's relatie
Een prins en een catwalk: het begin van William en Catherine's relatie
- Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
Kijkersvraag
Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?