Navigatie overslaan

Gratis inloggen

Praat mee op onze sites, beheer je gegevens en abonnementen, krijg toegang tot jouw digitale magazines en lees exclusieve verhalen.

Door in te loggen bevestig je dat je de Algemene Voorwaarden en Privacyverklaring van de EO hebt gelezen en begrepen.

Hulp nodig?

Check de veelgestelde vragen.

NPO Start
Uitgelichte afbeelding

Prins George verklapt zijn bijnaam

28 januari 2019 · 13:20

Update: 27 mei 2025 · 19:11

De Britse prins George (5) heeft volgens dagblad The Sun een wildvreemde vrouw, die hij tegenkwam tijdens een wandeling met zijn oma, verklapt dat hij een bijnaam heeft gekregen van zijn ouders.

Carole Middleton, de oma van George en de moeder van Kate, was met haar kleinkinderen aan de wandel toen George zijn bijnaam onthulde. "Prins George kwam mijn hond aaien en we raakten aan de praat. Ik wist natuurlijk hoe hij heette, maar vroeg het hem toch", aldus de vrouw.

George vertelde haar dat hij 'Archie' heet. De vrouw deed de onthulling aan dagblad The Sun. "De beveiligers vroegen of ik alsjeblieft geen foto's wilde maken, dat heb ik dan ook maar niet gedaan".

De vader van George, prins William, kreeg de bijnaam 'Wombat' van zijn moeder prinses Diana.

Bron: ANP

Afbeelding van deze persoon
Meer over deze royalGeorge Alexander Louis
George Alexander Louis

Meest gelezen

Lees ook

Mis niets van Blauw Bloed

Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief. Je ontvangt eens in de twee weken een persoonlijke nieuwsbrief vol royaltynieuws, tips en exclusieve content in je inbox.

Lees onze privacyverklaring.