
Prins William duikt het laboratorium van Oxford in
25 juni 2020 · 09:26| Leestijd:1 min
Update: 2 juni 2025 · 09:05
Prins William is woensdag langsgegaan bij onderzoekers aan de universiteit van Oxford die een coronavaccin hebben ontwikkeld. Dat heeft Kensington Palace bekendgemaakt.
De prins bezocht de onderzoekers op het Churchill Hospital in Oxford. William kreeg daar uitleg over het vaccin en de onderzoeksfase die is gestart naar de werkzaamheid ervan. Zo hoorde hij hoe tienduizenden Britten straks gaan worden gevaccineerd als proef.
William ging ook in gesprek met mensen die deel uitmaken van de proef en leerde over hun ervaringen. Medewerkers vertelden hem daarnaast over hoe deze testfase verder in werking gaat.
De weergave van Instagram vereist jouw toestemming voor social media cookies.
Bron: ANP
Meest gelezen
- De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
Verenigd Koninkrijk 🇬🇧
De eerste ontmoeting met Catherine liep volgens Meghan ander dan verwacht
- De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
Historie
De Belgische prinses die keizerin had moeten worden: Stefanie
- Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Juwelen 💎
Diamanten bloemen met Braziliaanse roots: waarom de Braganza Tiara van koningin Silvia zo speciaal is
Lees ook
- Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
Mode 👗
Pailletten, ruiten en stippen: de meest opvallende outfits van Catherine, de prinses van Wales in 2025
- Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
Community 💙
Wil jij in het nieuwe jaar ook bij de Blauw Bloed-community horen?
- Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima
Hofhouding
Koningin in de spotlights, hofdames in de schaduw: de onmisbare rechterhanden van Máxima





