Prinses Irene heeft licht hersenletsel door ski-ongeval
9 maart 2020 · 09:17
Update: 2 juni 2025 · 08:55
Prinses Irene heeft bij een een ski-ongeval in Zwitserland een hersenschudding opgelopen. Dat hebben de persoonlijk assistent van de prinses en directeur Peter Derksen van Stichting Nationale Boomfeestdag zondag laten weten.
Prinses Irene was donderdag op de piste toen een andere skiër hard tegen haar aan botste. Ze droeg op dat moment een helm.
Afzegging opening IreneBos
Prinses Irene is volgende week woensdag niet aanwezig bij de opening van een bos in Alphen aan den Rijn dat naar haar is genoemd. "Met pijn in het hart heeft ze moeten afzeggen", aldus haar woordvoerster.
De Nationale Boomfeestdag wordt in Nederland elk jaar gehouden op de derde woensdag in maart. Alphen aan den Rijn is gastgemeente bij de 64e editie. Als dank voor haar jarenlange inzet voor de natuur en omdat ze in augustus 80 is geworden, laat de stichting het IreneBos aanplanten. Het bos beslaat ruim 23 hectare.
De prinses zal bij de feestelijke opening van het bos worden vervangen door haar oudste zoon, prins Carlos.
Bron: ANP
Meest gelezen
- Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
Dutch Grand Prix
Koninklijke support: Oranjes volop aanwezig bij Dutch Grand Prix in Zandvoort
- Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Hoe hecht is (en was) de band tussen Willem-Alexander en zijn broers?
Lees ook
- Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
Kijkersvraag
Waarom heet Prinsjesdag eigenlijk Prinsjesdag?
- Van haarband tot wijnrank: de diademen van koningin Rania
Juwelen uitgelicht
Van haarband tot wijnrank: de diademen van koningin Rania
- Het liefdesverhaal van prins Constantijn en prinses Laurentien
Het liefdesverhaal van prins Constantijn en prinses Laurentien